Páření attacus atlas
20150201_142201.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (308 | 78%)
Ne, nelíbí (16 | 4%)
.
Pro zobrazení všech příspěvků a taktéž vložení Vašeho komentáře, klikněte na sekci Návštěvní kniha. V dolní části můžete listovat mezi stránkami s hodnocením.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6107"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Velmi děkuji za "dodávku" krasavců. Jako obvykle vše dorazilo v pořádku a perfektní. Stejně perfektní jako jednání s panem Jiřím Patákem. V téhle nejisté době je jistotou jeho kvalitní práce a fantastické jednání. Nevím, jestli stačí poděkovat. Moc děkuji.
Tak po 3 měsících jsem opět v knize návštěv a po 2 měsících jsem se zase osobně potkal s panem Patákem. Vymysleli jsme si a objednali "několik" motýlků, slovy šestnáct! A opět mám jen slova uznání a chvály - Jiří nám motýlky dovezl s velmi sympatickou řidičkou až do Kroměříže, provedení jako vždy špičkové, zkrátka opravdu super. Díky Jirko
Musím tady zase po delší době pochválit Jirku za jeho nádherné dílo,neznám v této republice lepšího borce.je radost s ním spolupracovat.Otevírám láhev Chateauneuf du pape,pouštím si svého oblíbeného J.Wintera a prožívám něco jako ,,butterfly orgasm"
Jiří díky !!!
Původní záměr byli 4 motýli pro vnuky, skončili jsme u osmi! Operativní a bezchybná komunikace s panem Patákem při upřesnění možné náhrady, slíbený termín dodání krátký a dodržený, bezpečně zabaleno a hlavně - perfektní zpracování. Určitě budeme dále využívat Vaše služby. .Děkujeme.
Veliká spokojenost, domluva, předání, zpracování, ještě jednou děkuji.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one